manufaktura wygodnych kapci domowych, szytych na Twoje zamówienie

poznaj naszą wiosenną kolekcję kapci z zamszową wkładką

pielęgnacja kapci

 

Produkty MOHEE wykonywane są ręcznie z największą dbałością o każdy szczegół. Nieznacznie różnice wpisane są w ich charakter ze względu na użyte do produkcji skóry naturalne. Należy pamiętać, iż wyróżnikiem skór naturalnych jest zróżnicowana struktura, co świadczy o ich autentyczności.

Z czasem na pantoflach mogą pojawić się załamania, zagięcia, zarysowania, drobne przebarwienia oraz wycierania się włosa w miejscach największego nacisku oraz siły tarcia stopy na podeszwę, co jest naturalnym procesem wynikającym z użytkowania pantofli. Z czasem włos ulegnie filcowaniu, aby przedłużyć jego dobrą kondycję, zalecamy delikatnie czesanie wzdłuż włosia. Dbałość o pantofle odwdzięczy się trwałością i szlachetnym wyglądem. 

W trakcie użytkowania pantofli należy szczególnie unikać wilgoci. Kontakt z wodą może spowodować nieodwracalne zmiany w szczególności na zamszowej skórze naturalnej. Ewentualne zawilgocenia należy natychmiastowo wytrzeć suchą miękką szmatką i pozostawić w temperaturze pokojowej do wyschnięcia.

Należy unikać bezpośredniego kontaktu z źródłem ciepła, a w szczególności nie należy używać suszarki elektrycznej. Kapci nie należy pozostawiać w długiej ekspozycji na słońcu , ponieważ może to doprowadzić do trwałej zmiany kształtu oraz koloru.

Pantofle przeznaczone są do użytku domowego i nie należy ich prać jak również czyścić chemicznie. 

Rekomendujemy przechowywać nasze pantofle w dołączonych bawełnianych woreczkach, by nie uległy deformacji można wypełnić ich wnętrze papierem lub naturalną tkaniną. 

Życzymy komfortowego użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.