ciepłe i komfortowe pantofle z naturalnej owczej skóry. Odkryj kolekcję! 

pielęgnacja pantofli MOHEE

Produkty MOHEE wykonywane są ręcznie z największą dbałością o każdy szczegół. Nieznacznie różnice wpisane są w ich charakter ze względu na użyte do produkcji skóry naturalne. Z czasem na pantoflach mogą pojawić się załamania, zagięcia, zarysowania, drobne przebarwienia, ścieranie podeszwy, co jest naturalnym procesem wynikającym z użytkowania pantofli. Również włos z czasem ulegnie filcowaniu, aby przedłużyć jego dobrą kondycję, zalecamy delikatnie czesać wzdłuż włosia. Dbałość o pantofle odwdzięczy się trwałością i szlachetnym wyglądem. Należy jednak pamiętać, iż wyróżnikiem skór naturalnych jest zróżnicowana struktura, co świadczy o autentyczności.

W trakcie użytkowania pantofli należy szczególnie unikać wilgoci. Kontakt z wodą może spowodować nieodwracalne zmiany w szczególności na zamszowej skórze naturalnej. Ewentualne zawilgocenia należy natychmiastowo wytrzeć suchą miękką szmatką i pozostawić w temperaturze pokojowej do wyschnięcia.

Należy unikać bezpośredniego kontaktu z źródłem ciepła, a w szczególności nie należy używać suszarki elektrycznej. Pantofli nie należy pozostawiać w długiej ekspozycji na słońcu , ponieważ może to doprowadzić do trwałej zmiany kształtu oraz koloru.

Pantofle przeznaczone są do użytku domowego i nie należy ich prać jak również czyścić chemicznie. 

Rekomendujemy przechowywać nasze pantofle w dołączonych bawełnianych woreczkach, by nie uległy deformacji można wypełnić ich wnętrze papierem lub naturalną tkaniną. 

Życzymy komfortowego użytkowania 🤎

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl